• Jūsų krepšelis yra tuščias.

Apie mus

UAB „Lidata” – tai mokyklinių uniformų ir dalykinės aprangos gamybos ir prekybos įmonė. Įkurta 2000 m. ir nuosekliai dirbdama įmonė sukaupė didelę patirtį, turi patikimus tiekėjus ir partnerius. Mūsų tikslas- sukurti uniformą, kuri būtų ne tik drabužis, bet ir Jūsų mokyklos įvaizdžio dalis.

Pačių moksleivių pasirinktas modelis, audinys, spalvos, kurios paprastai derinamos prie mokyklos simbolikos,leidžia mums pagaminti linksmas ir jaunatviškas uniformas. Mūsų sukurti patogūs modeliai ir itin kokybiški audiniai leidžia sukurti moksleivių ir mokytojų uniformas, kaip oficialumo ir praktiškumo derinį, o bendrovėje įdiegta vidinė kokybės kontrolė, profesionalių darbuotojų komanda užtikrina greitą ir itin kokybišką rezultatą.Siekiame būti patikimais partneriais, visada kreipiame dėmesį į pareikštą kritiką.

Siuvame uniformas ne tik mokykloms ir gimnazijoms, bet ir bankų, oro bendrovių, degalinių, viešbučių ir kitų įmonių darbuotojams.Sukurdami kostiumus kompanijų personalui prisidedame prie išskirtinio kompanijos įvaizdžio. Juk klasikinis kostiumas su įmonės logotipu tikrai atkreipia aplinkinių dėmesį ir išskiria kompaniją iš kitų. Kiekvienai kompanijai modelį ir audinį parenkame pagal kompanijos darbuotojų darbo sąlygas ir darbų pobūdį.

Visiems savo klientams garantuojame užsakymo tęstinumą.

Mūsų klientai: daugiau nei šimtas Vilniaus m. ir kitų Lietuvos miestų mokyklų ir gimnazijų.

LIdata logo
Apie mus

Mūsų tikslas- sukurti uniformą, kuri būtų ne tik drabužis, bet ir Jūsų mokyklos įvaizdžio  dalis.

Susisiekite

Kalvarijų g. 168, Vilnius LT-08206

Tel. +370 5 276 0638

El. paštas info@lidata.lt